Samoloty
Amerykańska Cessna 152 najpopularniejszy samolot szkolny

Szybowce
SZD-50-3A „Puchacz” to szkolno-treningowy szybowiec, w tym do akrobacji

Balony
Węgierski balon TOMI AX-7 "KONIN" na ogrzane powietrze

LOTY ZAPOZNAWCZE

Aeroklub Koniński zaprasza na loty zapoznawcze.

Dzięki lotom zapoznawczym do Licencji Pilota Samolotowego Turystycznego, Licencji Pilota Szybowcowego czy Licencji Pilota Balonowego można sprawdzić swoje predyspozycje przed rozpoczęciem pełnego szkolenia lotniczego.

Loty zapoznawcze są realizowane szybowcami SZD-9bis 1 E „Bocian” oraz SZD-50-3A „Puchacz”,  samolotem Cessna 152 /150 lub balonem na ogrzane powietrze TOMI AX-7. Lot zapoznawczy samolotem trwa około 15 minut, natomiast szybowcem 5-10 minut i jest poprzedzony przygotowaniem naziemnym. Podczas lotu zasiądziesz za sterami i odbędziesz szkolenie z instruktorem, w trakcie którego poznasz  podstawowe manewry takie jak start, lądowanie, lot po prostej, zmiany wysokości lotu, zakręty.

Jeżeli po locie będziesz chciał kontynuować szkolenie do Licencji, Twój pierwszy lot zastanie zaliczony w poczet tego szkolenia. Jeżeli zechcesz zakończyć swoją przygodę z lotnictwem na locie zapoznawczym, pozostaną wspaniałe wspomnienia.

Lot zapoznawczy może być również wspaniałym prezentem w formie vouchera dla najbliższej osoby, współpracownika lub szefa. Z prezentu ucieszy się nie tylko osoba, która interesuje się lotnictwem.

KOSZTY

Lot zapoznawczy szybowcem za wyciągarką od 150 zł/lot

Lot zapoznawczy szybowcem za samolotem od 250 zł/lot

Lot zapoznawczy samolotem Cessna 152 /150 – od 180 zł